Artery

Investicijų valdymo bendrovė „Lords LB Asset Management“ savo naujausią verslo centrą perkrikštijo #ARTERY vardu ir startuoja su išankstine biurų nuoma.

Planuojama, jog Konstitucijos pr. 18B statomas biurų kompleksas taps vienu įstabiausių Centriniame Vilniaus verslo rajone ir kartu sukurs naują jungtį tarp Baltojo tilto ir Europos aikštės. Sprendžiant iš naujausių vizualizacijų – nuspręsta atsisakyti šalia vystyti ir viešbučio „Radisson RED“ korpusą, visą erdvę skiriant biurams bei komercijai.

ARTERY ir būsima pėsčiųjų promenada

Šį projektą parengė žymaus architekto Danielio Libeskindo studija kartu su lietuvių ARCHINOVA. Tarp Studio Libeskind garsiausių darbų – Žydų muziejus Berlyne, Denverio meno muziejus, „Imperial War Museum North“ Mančesteryje. D. Libeskind vadovavo ir Niujorko Pasaulio prekybos centro atstatymui bei projektavo MO muziejų Vilniuje.

Vilnius –  išskirtinis miestas, kuris evoliucionavo sukurdamas įvairove ir visa apimančia harmonija pasižymintį miesto vaizdą. Mūsų tikslas buvo sukurti moderniosios architektūros simbolį, galintį perkelti Vilniaus senamiesčio esmę į ateitį. Išskirtinė pastato architektūra praturtins urbanistinę Konstitucijos pr. kalvą ir atspindės miesto norą pritarti XXI a. architektūrinėms naujovėms, išlaikant tvirtus ryšius su istorinės architektūros grožiu“, – kalba „Studio Daniel Libeskind“ įkūrėjas, architektas D. Libeskindas.

Šiuo metu baigiama trijų ARTERY požeminių aukštų dalis, o jau vasaros pabaigoje pastato statybos darbai persikels į žemės paviršių.

ARTERY

Verslo centras vystomas kelių korpusų – 7 ir 20 aukštų. Trys požeminiai pastato aukštai skirti automobilių parkavimui. Į parkingą numatomi 3 įvažiavimai – nuo Konstitucijos pr. ir nuo Upės g., jame bus įrengtos 28 elektromobilių įkrovimo stotelės.

Numatomi net trys požeminiai aukštai skirti parkavimui

Verslo centro viešosios erdvės su restoranų, kavinių, mažmeninės prekybos ir paslaugų zonomis bei 35 m. aukščio atriumu visuomenei bus atviros visą parą. Į pastatą bus integruota ir požeminė perėja, jungianti prie Vilniaus m. savivaldybės esančią Europos aikštę su Baltuoju tiltu, joje bus įrengta dviračių saugykla, dušai, persirengimo patalpos ir vienas didžiausių Vilniuje elektrinių automobilių ir paspirtukų įkrovimo vietų kompleksų.

Busima kavinių ir susitikimų erdvė

Biurai išsiskirs savo strategine lokacija, architektūra, 360° panoraminiais vaizdais, terasa ant vieno iš korpusų stogo. Siūlomas biurų plotas nuo 100 iki 5000 kv. m.

ARTERY biurai

„Lords LB Asset Management“ fondų valdytojas Marius Žemaitis viliasi, kad 2023 m. pandemija bus likusi užnugaryje, o verslo lyderiai grįš į biurus su veržlia energija ir naujomis idėjomis. Būtent pažangiausias, drąsiausias ir perspektyviausius talentus suburiančias įmones M. Žemaitis įvardija kaip potencialias verslo centro ARTERY nuomininkes.

Būsimų biurų vizualizacija

Jau dabar jaučiame ženklų susidomėjimą naujuoju verslo centru ir jo vertybėmis bei aura. Kalbame su plataus profilio ir įvairaus dydžio įmonėmis. Kuriame A+ klasės erdvę, kurioje verslai galės įsikurti nepaisant jų dydžio – 10 ar 500 darbuotojų. Tai bus verslo centras, išsiskirsiantis savo energija, bendruomene, stipria kaimynyste – įkvepiantis akceleratorius darbo vietoje“, – kalba M. Žemaitis.

Būsima terasa 7-ame aukšte

A+ energinio naudingumo klasės ARTERY verslo centrą bus siekiama sertifikuoti pasauliniu BREEAM „Excellent New Construction“ tvarumo sertifikatu. Investicijos į kompleksą sieks per 69 mln. Eur.

Kartu primename, jog planuojama pastatyti pėsčiųjų tiltą, jungsiantį Baltąjį tiltą su ARTERY verslo centru, leisiančiu netrukdomai kirsti judrią Upės gatvę.

ARTERY – vaizdas nuo Baltojo tilto
ARTERY – Konstitucijos pr.
NT projektų žemėlapis

About the Author: Andžis Krasovski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *