Šnipiškių perspektyvos II

Ateinančių metų pavasarį sostinės dešiniajame Neries krante prasidės projekto „Šnipiškių perspektyvosII-ojo etapo statybos darbai. NT plėtotoja „Lithome“ į 44 butus ir komercines patalpas turintį objektą investuos 5 mln. Eur, o statybas planuoja pabaigti iki 2022 m. IV ketv. 

Šatrijos g. 7 adresu Vilniuje iškils jau penktasis „Lithome“ vystomas projektas, vykdomas sparčiai atsinaujinančiame Šnipiškių rajone. Antrajame „Šnipiškių perspektyvų“ etape bus pastatytas penkių aukštų pastatas su komercinės paskirties erdvėmis pirmame aukšte ir 44 butais antrame-penktame aukštuose. Bendrasis pastato plotas sudarys 3565 kv. m. 

Komercinių patalpų bendras plotas bus kiek didesnis nei 500 kv. m., o aukščiau išsidėsčiusių vieno-keturių kambarių butų plotai bus nuo 32 kv. m. iki 75 kv. m. Po namu bus įrengta požeminė parkavimo aikštelė 28 automobiliams. 

Šnipiškės išgyvena renesansą ir jau tampa naujuoju Vilniaus centru, kuriame su šeimomis buriasi veiklūs žmonės, turintys aktyvų profesinį ir asmeninį gyvenimą, vertinantys patogumą. Todėl pirmajame aukšte tradiciškai įsikurs paslaugas teikiančios įmonės, parduotuvės arba biurai. O aukščiau bus įrengti įvairaus ploto butai

sako „Lithome“ direktorė Rasa Radovičienė

Atsižvelgdami į besikeičiantį Šnipiškių gyventojų portretą vystytojų ir  Vilniaus m. savivaldybės jėgomis šiame rajone asfaltuojamos naujos gatvės, ruošiami parkų projektai, kuriami nauji traukos centrai. Šnipiškių naujasis rajonas kuriamas taip, kad jis būtų patogus tiek dirbantiems, tiek norintiems pailsėti dienos ar vakaro valandomis.

Vilniaus m. savivaldybės iniciatyva įgyvendinama „Žalioji banga“ numato aktyvų gyvenamųjų rajonų apželdinimą: Šnipiškėse projektuojami Giedraičių-Kintų g. skveras, japoniškas sodas „Taku-Soku-En“, taip pat „Drakono pieva“ – Giedraičių ir Krokuvos sankirtoje žaliuosiantis skveras. Vienu iš pagrindinių „Šnipiškių perspektyvų“ privalumų „Lithome“ vadovė vardina artumą Vilniaus centrui ir per kelias minutes pasiekiamą Konstitucijos prospektą su jam būdinga patogia infrastruktūra – geru visuomeninio transporto susiekimu, per 10 min. pasiekiamu Gedimino prospektu ar Vilniaus Senamiesčiu. 

Kai pirmojo etapo metu per aštuonis mėnesius buvo išpirkti dar tik statomo namo Šatrijos g. 1 butai, pastebėjome dvi aktyviausias pirkėjų grupes – 30-35 m. jaunimą ir investuotojus, kurie Šnipiškių rajone įžvelgia sėkmingas grąžos perspektyvas

pasakoja R. Radovičienė

„Šnipiškių perspektyvų“ projektą parengė architekto Sauliaus Pamernecko vadovaujama „SP Architektų grupė“. Į naują projekto etapą bus investuota daugiau kaip 5,2 mln. Eur. 

About the Author: Andžis Krasovski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *