„Galio Group“ išparduoda paskutinius butus „Jomanto parke“ – dovanoja iki 10 tūkst. eurų nuolaidą

NT plėtotoja „Galio Group“ išparduoda paskutinius likusius butus gyvenamajame komplekse.

Įsigyjant butą su pilna apdaila dovanojama parkingo vieta, o perkant butą su daline apdaila – iki 10 tūkst. eurų nuolaida. „Galio Group“ kviečia apžiūrėti likusius butus atvirų durų renginyje gegužės 9 dieną.

Vilniaus Baltupių rajone išplėtotas penkių A+ energinės klasės daugiabučių kompleksas glaudžiasi prie 37 ha ploto Jomanto parko – tai tikras miesto miškas, kurio puoselėjimo ir priežiūros viziją miesto savivaldybė kuria drauge su vietine bendruomene.

„Toks derinys sostinėje yra gana išskirtinis: namai ant miško slenksčio, vaikų darželis ir mokykla – praktiškai kieme, netoliese įsikūrusios kelios aukštosios mokyklos. Aplinkui puikiai išplėtota socialinė bei transporto infrastruktūra. Kai praėjusių metų gale užbaigėme kvartalo statybas, 90 proc. būstų jau turėjo šeimininkus, o dabar liko 5 paskutiniai butai, kuriuos išparduodame, kad susitelktumėm į kitus plėtojamus projektus“, – sako Eglė Šimkienė, „Galio Group“ pardavimų vadovė.

Architektų studijos „Unitectus“ suprojektuotame „Jomanto parke“ iš viso įrengti 237 butai, kvartalas turi erdvų, saugų, uždarą kiemą gyventojų laisvalaikiui, kuriame įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, treniruoklių zona, poilsio vieta vyresnio amžiaus žmonėms. Požeminėse ir antžeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse iš viso įrengtos 242 vietos automobiliams.

„Visomis galimomis priemonėmis siekėme, kad gyventojams jų visa gyvenamoji aplinka būtų jauki ir patogi – pradedant nuo judėjimo pėsčiomis ar automobiliu, vidiniu kiemu, įėjimo holais bei koridoriais ir baigiant  asmenine erdve. Tai esminis prioritetas. Taip pat siekėme, kad gyvenamieji pastatai būtų aiškiai identifikuojami tiek kaip grupė, tiek kiekvienas atskirai. Modeliuojant  fasadų plastiką, šachmatiškai išdėstant langų angas bei kuriant kiekvienam pastatui unikalų balkonų elementų erdvinį bei spalvinį kodą, išvengiama monotonijos ir anonimiškumo. Tai šviesi ir žaisminga gyvenimo erdvė“, – pasakoja „Unitectus“ vadovas Tauras Paulauskas.

Paskutiniai laisvi butai „Jomanto parke“ – nuo 1,5 kambario iki 3 kambarių, dalis jų įrengta su pilna apdaila, kad įsikelti į naujus namus galėtumėte dar greičiau. Registracija į renginį:

jomantoparkas.lt

About the Author: Eglė M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *