Vystytojams

CityNow projekto misija yra sujungti būsto pirkėjus ir vystytojus į vieną platformą. Tam sukūrėme paprastą naudoti įrankį, kuriame struktūriškai pateikta informacija apie planuojus ir vykdomus NT projektus.

Kai ateina metas rinktis būstą, viena iš iššūkių pirkėjams – aktualios ir atnaujintos informacijos apie vystomus projektus paieška, užimanti daug laiko. Kadangi būsto pasirinkimas yra vienas svarbiausių žingsnių gyvenime, tam skiriama daug laiko ir pastangų. CityNow nori padėti supaprastinti būsto paiešką, pateikdama tikslią informaciją apie projektus, taip pat nemažai filtrų, kad galėtų atsirinkti iš didelės pasiūlos pagal savo poreikius.

Kokia projekto vertė vystytojams ir kokios galimybės jiems suteikiamos?

Projekto profilio tvarkymas

Vystytojai gali įkelti vystomo projekto vizualizacijas, statybų nuotraukas, atnaujinti svetainės nuorodą. Tinkamai paruoštas ir atnaujintas projekto profilis patrauks būsimų pirkėjų dėmesį (pavyzdinis projekto profilis)

Priešingai, jeigu informacijos trūksta, netiksli, ar visai neįkelta – projekto matomumas mažėja.

Būsto rinkai bręstant, pirkėjai tampa vis išrankesni, tad manome, kad vystytojams yra svarbus bet koks papildomas kanalas pasiekti stipriai būsto pirkimu besidominčią auditorija

Skleisti žinutes

Vystytojai gali pasiekti plačią būsto ieškančių pirkėjų auditoriją ir paskelbti apie svarbų projekto atnaujinimą, pavyzdžiui statybų, rezervacijos pradžią, specialias akcijas, ar pasikeitusią projekto būklę.

Ateities vizija

Platforma yra BETA stadijoje ir nuolat pridedamos naujos funkcijos. Jei domina pirmiesiems išbandyti naujas platformos galimybes, susisiekite (info@citynow.org)

  • Administruoti daugiau informacijos matomui pirkėjui, pvz. projekto aprašymą
  • Visų projektų informacija atsisiuntimas .CSV formatu
  • Visų projektų kas-savaitinė pardavimų dinamika
  • Galimybė parsisiųsti projektą sekančių gerbėjų (“followers”) el. paštų sąrašą
  • Verslo įžvalgos ir analitika, pvz. kokius panašius projektus pirkėjai peržiūri

You May Also Like

About the Author: Vilius Visockas

CityNow produkto įkūrėjas, individualus investuotojas, NT tinklaraščio autorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *