Vidas

Pastaruoju metu, grįžęs į Vilnių, pastebiu dvi tendencijas – vis didėjantį emigrantų grįžimą gyventi į Lietuvą, galbūt nusivylus valdančiais populistais Britanijoje ar JAV, o gal tiesiog Lietuvoje pasidarė gyventi kokybiška. Kita tendencija – noras turėti savo verslą, lifestyle business.

Kas džiugina, kad didėja ir ambicijos. Jei prieš kelis metus įprastas verslas buvo tiesiog butai nuomai, galbūt – e-commerce puslapis Lietuvoje, vis daugėja inovatorių, atrandančių nišas platesnėje rinkoje. Tad susipažinkite su Vidu, startuolio Teamhood kūrėju.

Ką veiki gyvenime? Kokia būtų trumpa tavo istorija?

Esu projektų bei užduočių valdymo programinės įrangos Teamhood – skirtos inžinerinėms, statybų ar gamybos įmonėms, kūrėjas, bei įmonės Eylean vadovas. Su NT turiu įvairius susidomėjimo aspektus, tiek profesinius, mat skaitmenizuojame projektavimo bei pastatų architektūros kūrimo procesus, tiek asmeniškai, tiek kaip investicinio instrumento, tiek kaip ieškojimas būsto kur būtų galima gyventi geriau bei galiausia pasitenkinimas matyti besiplečiantį gimtąjį miestą

Ar naudojiesi projektu „CityNow“? Kokia pagrindinė sukuriama vertė?

Peržiūriu naujus objektus, taip patogiausia sekti naujienas viename šaltinyje

Koks tavo mėgstamiausias Vilniaus rajonas? Kodėl?

Naujamiestis/Čiurliono gatvės trikampis. Arti Vingio parkas, rami kaimynystė, vis dar miestas 🙂

Matau Vilnių – YIT Projektas Naujamiestyje
Z. Sierakausko 25 – naujas projektas netoli Čiurlionio g.

Kame yra Vilniaus žavesys, o kame trūkumai, kuriuos turėtų spręsti miesto architektai?

Mažas, bet išpildytas miestas. Puiki vieta gyventi ir auginti vaikus. Pagrindinis minusas – automobilių kultas, toks mažas miestas, o tokie dideli kamščiai.

Dėkoju už pokalbį.

About the Author: Vilius Visockas

CityNow produkto įkūrėjas, individualus investuotojas, NT tinklaraščio autorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *