Būstas nuomai

Būstas nuomai: šio populiaraus investavimo būdo individualiems investuotojams laukia priešpriešiniai vėjai. Ar sutinkate?

✔️ Investavimo alternatyvos. Naujoji karta pasižymi efektyvumu, racionalumu ir laiko taupymu. Daug smagiau ir mažiau laiko užima investuoti į akcijas (kartais spekuliuoti) maigant mygtukus per Revolut. Jeigu labai tikite NT rinka, galite rinktis REIT ir tarpusavio skolinimosi platformas.

✔️ Konkurencija. Lietuvai vejantis vakarus pagal būsto nuomą VS pirkimą, daugės profesionaliai valdomų alternatyvų – co-living, nuomokis ir pirk, boutique profesionaliai valdomi projektai Jie ne tik turės daugiau masto ekonomikos, bet ir papildomos vertės: priežiūra, valymas, galimybė turėti gyvūnus, lankstumas. Kaip konkuruosite valdydami VIENĄ butą? Turėsite edge jeigu, nebent tai jūsų aistra.

✔️ Keičiasi požiūris. Mašina, kadaise buvusi prestižo ir statuso simboliu tapo daiktu. Namai, buvę saugia ir tvaria investicija taip pat tampa alternatyva investavimo priemone konkretiems atvejams, kai norima mažesnės investavimo rizikos.

✔️ Turizmo nuosmukis. Bent trumpuoju laikotarpiu, sumažėjo turistų srautas.

Džiugu tai, kad šie priešiniai neprieštarauja mūsų produkto vizijai – padėti išsirinktą kokybišką būstą kuriame gera gyventi 🙂

You May Also Like

About the Author: Vilius Visockas

CityNow produkto įkūrėjas, individualus investuotojas, NT tinklaraščio autorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *