Star House

Starhouse“ – naujas projektas Šnipiškėse. Tai nedidelis 15 butų namas su 3 komercinėmis erdvėmis. Vidutinė kvadrato kaina projekte 2.250 eur / m2. Statybos darbai jau prasidėję.

Star House

Projektą plėtoja naujas žaidėjas rinkoje – „EPL House Group“, kuriai vadovauja Tarek El Raed:

„Įgyvendindami savo projektus, mes siekiame sujungti šveicarišką preciziškumą ir kokybę, Dubajaus užmojus, Egipto egzotiką ir lietuvišką sąžiningumą. Mums rūpi, kad mūsų klientai galėtų įgyvendinti savo svajonę gyventi saugiai, ambicingai, įkvėptai ir jaukiai“.

Tarek El Raed:
Star House

Laikančios konstrukcijos

Visos laikančios konstrukcijos įrengtos iš monolitinio betono. Pamatai poliniai, požeminės stovėjimo aikštelės sienos-monolitinės.Perdanga-monolitinė.

Stogas

Plokščias, apšiltintas vadovaujantis statybos normatyvinių aktų reikalavimais. Stogo danga dviejų sluoksnių ruloninė su vidine lietaus vandens nutekėjimo sistema. Įrengtas įlajų šildymas.

Vidaus pertvaros

Buto vidaus pertvaros tarp kambarių -75 mm metalinis karkasas su garso izoliacija ir iš abiejų pusių padengtas dviejų sluoksnių gipso kartono plokštėmis.

Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Grindys-pramoninis betonas. Sienos,lubos-naturalus betonas, akmens vata.

Šildymas

Modernus “Daikin” oras-vanduo šilumos siurblys. Karštas vanduo ruošiamas namo šilumos piunkte. Butuose įrengtas grindinis šildymas su kolektorine spinta.

Vėdinimas

Kiekviename bute įrengtas individualus sieninis rekuperatorius. Sistema aprūpins gyvenamąją erdvę šviežiu oru, apsaugos nuo pro langus patenkančių dulkių, neleis kauptis drėgmei ir leis taupyti šildymo kaštus.

Elektra

Buto viduje sumontuotas elektros paskirstymo skydelis, kuriame sumontuoti automatiniai jungikliai, relės ir kt. Įrenga, pajungta elektros įtampa.Atvesti laidai iki kištukinių lizdų ir jungiklių dežučių. Sumontuotas kabelis ir montažinė dežutė elektrinės viryklės pajungimui. Butų san mazguose įrengiama montažinė dėžutė elektrinio rankšluosčių džiovintuvo kištukiniam lizdui.

Vandentiekis

Prijungtas prie miesto magistralinių tinklų.Vandentiekio vamzdynai įrengti iki sanitarinio mazgo patalpos, išvedžioti iki projekte nurodytos san. prietaisų vietos. Virtuvės zonose vandentiekio vamzdynai įrengiami iki numatytų santechnikos prietaisų vietos.

About the Author: Vilius Visockas

CityNow produkto įkūrėjas, individualus investuotojas, NT tinklaraščio autorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *