reVingis: pradedamos rezervacijos

Pristatytas ambicingiausias Galio group gyvenamasis projektas – „reVingis“ ir kartu startavo viešos pirmojo etapo „River Space“ rezervacijos. 

Naujasis kvartalas iškils greta Vingio parko bei planuojamo naujojo prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ – vaizdingiausioje buvusios „Velgos“ gamyklos teritorijos dalyje greta Neries šlaito. Plėtotojas čia sukurs verslo ir gyvenamąją erdvę – 4 daugiabučių kvartalus su 14 gyvenamųjų namų ir apie 650 butų. 

Plėtra prasidės nuo „River Space“ kvartalo, kuriame rinkai pasiūlyti 148 butai ir 6 komercinės patalpos. Šiuo metu rinktis galima iš 22 butų (III – IV kamb.). Butų plotas 69-128 kv. m.  

*Atkreipiame dėmesį, jog didžioji dalis butų buvo rezervuota klientų, užsiregistravusių išankstiniam projekto pristatymui. Iš viso buvo sulaukta daugiau nei 2000 išankstinių užklausų.

Vidutinė kaina projekte: 3450 Eur / kv. m, bendra pasiūloje esančių butų kaina: 231 000 – 419 000 Eur.

Projekto energinė klasė: A+

Projektas išsiskirs modernia architektūra, sutvarkytu gerbūviu vidiniuose kiemeliuose, parkavimo vietomis požeminėse saugyklose ir patogia lokacija mieste.

Paminėtina, jog visą su projektu besiribojančią Neries krantinę planuojama iš esmės sutvarkyti įrengiant pėsčiųjų ir dviračių takus bei poilsio zonas.

„River Space“ projekto autoriai: AKETURI architektai (Milda Rekevičienė, Valdonė Mitkevičiūtė, Eimantas Drapanauskis, Lukas Rekevičius).

Kvartalo statybos darbų pradžia planuojama gavus statybos leidimą (planuojama iki 2021 m. pabaigos), o pabaiga – 2023 m. antroje pusėje.

Galio group dar šiais metais planuoja pristatyti ir rinkai pasiūlyti dar du projekto etapus.

Projektas Citynow platformoje: http://www.citynow.org/project/revingis-river-space 

You May Also Like

About the Author: Vilius Visockas

CityNow produkto įkūrėjas, individualus investuotojas, NT tinklaraščio autorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *