Rewo Bukčių kvartalas

Rewo pristato kol kas didžiausią šių metų projektą – naują kvartalą šalia Bukčių miško.

Bukčių g. 51, 94 esančiuose sklypuose, 3,1 ha teritorijoje, vietoje buvusios gamyklos konversijos metu planuojama pastatyti maždaug 515 butų ir apie 2.000 m2 komercinių patalpų.

Kvartale suplanuoti penki skirtingos architektūrinės išraiškos kvartalėliai. Daugiabučiai 4-7 aukštų, išskaidytų tūrių, siekiant pratęsti jau susiformavusį užstatymą prie šiaurinės Bukčių gatvės pusės ir užtikrinti erdvės pojūtį. Siekiant pilnos integracijos į gamtinę apsuptį, pastatų stogai projektuojami šlaitiniai, keičiantys kryptį bei smulkaus suskaidymo.

Projekto energinė klasė: A++.

Automobilių parkavimas neužimant kiemų vietos, numatytas virš 530 vnt. požeminėse parkavimo aikštelėse.Daug dėmesio bus skiriama ne tik kvartalo gyventojams, bet ir rajono senbuviams, svečiams – numatomos poilsio erdvės tiek teritorijoje, tiek už jos ribų. Planuojamas naujas pasivaikščiojimo takas esamus Bukčių miško parko takus sujungs su Neries krantine. Ją, pagal bendruomenės poreikius ir Vilniaus savivaldybės sąlygas, plėtotojas iš esmės sutvarkys, įrengs reikiamą infrastruktūrą.Su projektu atsiras ir 600 m ilgio gatvės jungtis tarp Lazdynėlių ir Bukčių gatvių, kuri ženkliai pagerins viso rajono susisiekimą, leis viešajam transportui keliauti ratu bei palengvins susisiekimą su kitomis miesto dalimis.Taip pat, suplanuotos komercinės patalpos, kur įsikurs ikimokyklinė ugdymo įstaiga, maisto prekių parduotuvė, kitos kvartalui reikalingos paslaugos.

Projekto autoriai: Cloud architektai.

You May Also Like

About the Author: Vilius Visockas

CityNow produkto įkūrėjas, individualus investuotojas, NT tinklaraščio autorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *