Nemunas by Citus

NEMUNAS by CITUS. Druskininkų centre pastatytą ir legenda tapusį NEMUNĄ „Citus“ pažadino antram gyvenimui.

Nemunas By Citus

Druskininkuose Liepų g. 1 esantis kompleksas išsidėstęs 2,15 ha sklype, o bendras jo pastatų plotas sudaro beveik 20 000 kv. m. Aplink – parkai, restoranai, gydyklos ir kitos turistų bei poilsiautojų pamėgtos vietos.

Projektas bus plėtojamas trimis etapais: I etapu (A ir B korpusuose) į pasiūlą bus paleisti 372 poilsio paskirties apartamentai, II etapu – daugiau nei 100 apartamentų svečių namai, o III – apie 70 apartamentų viešbučių paskirties pastatas.

Šio projekto išskirtinumas – įrengiamas eksploatuojamas pastato stogas. Nuo jo 11 aukšto – miesto panorama. Planuojama įkurti vandens zoną su baseinu ir sūkurine vonia, barą, restoraną, apžvalgos aikšteles, bendras ir privačias terasas bei kino ekraną. Pirmajame aukšte numatoma įrengti erdves darbui ir poilsiui, vaikų žaidimų kambarį, sporto salę. Taip pat „Citus“ kviečia įsikurti SPA, restoraną, kavinę ir dar daugiau.

„Siekdami atgaivinti istoriją galvojome NEMUNO, kaip reiškinio, talentą burti bendruomenę, tad pirmojo aukšto privalumais galės naudoti visi Druskininkų gyventojai. Taip pat siekiame sulieti projekto aplinką su miesto audiniu, tad kiemo sprendiniai bus integruoti į Druskininkų miesto parką. Jame atsiras daugiafunkcės kiemo erdvės: unikalaus dizaino žaidimų aikštelė, darbo ir laisvalaikio zonos, želdynų įvairovė. Taip pat antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė“, – pasakoja „Citus“ įkūrėjas Mindaugas Vanagas.

Investuotojai turės trumpalaikės nuomos administratoriaus paslaugos galimybę. Statybos paruošiamųjų darbų pradžia – 2022 metų sausis. Pirmojo etapo statybų pradžia – 2022 m. III ketv., B korpuso statybų pabaiga – 2023 m. II–III ketv. A korpuso statybų pabaiga – 2024 m. I–II ketv.

About the Author: Vilius Visockas

CityNow produkto įkūrėjas, individualus investuotojas, NT tinklaraščio autorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *