Startuoja Algirdo Promenados

Lithome Naujamiestyje pradeda gyvenamojo komplekso „Algirdo promenada“ statybas.

NT vystytojas „Lithome“, gavęs Vilniaus m. savivaldybės leidimą statyboms, netrukus pradės įgyvendinti prestižinį gyvenamąjį projektą „Algirdo promenada“. Vilniaus Naujamiestyje, adresu Algirdo g. 48C, po pusantrų metų iškils modernus 4 pastatų, 10,5 tūkst. kv. m ploto kompleksas su 119 prabangių butų ir 10 komercinių patalpų. Bendra investicijų suma į objektą sieks 14,5 mln. Eur.

„Algirdo promenada“ įsikurs sparčiai atnaujinamame Naujamiestyje. Keturi gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatai suformuos privatų U formos kiemą su žalia promenada link Šv. Stepono bažnyčios ir atkuriamo Šv. Stepono skvero.Šalia „Algirdo promenados“ komplekso atkuriamas Šv. Stepono skveras taps pirmąja didesne viešąja erdve Naujamiestyje, kurioje gyventojai galės pailsėti nuo miesto triukšmo. Daugiau kaip 20 tūkst. kv. m skvere numatyta sukurti didelę žaliąją erdvę, priderinant ją prie aplinkui esančių istorinių objektų ir užtikrinant kuo didesnį pievos plotą įvairioms veikloms. Ši vieta alsuoja istorija – Šv. Stepono skvero ištakos driekiasi iki 1738 m., kai pirmąkart Vilniaus plane aplink Šv. Stepono bažnyčią buvo pažymėta teritorija, kurioje taip pat matomi gynybiniai įtvirtinimai.

„Algirdo promenados“ vidinis kiemas suprojektuotas taip, kad žvelgiant pro langus ar vaikštant pėsčiųjų takais būtų galima grožėtis bažnyčios pastatu ir iškart įžengti į Šv. Stepono skvero erdvę. Be to, ateinančiais metais visai šalia „Algirdo promenados“, 1000 kv. metrų Vilniaus savivaldybei priklausančiose patalpose Algirdo g. 48, planuojama įkurti dirbtinės bangos baseiną. Jis bus skirtas banglenčių ir kitų vandens sporto šakų profesionalams, taip pat – pradedantiesiems, o kūrybinėmis–edukacinėmis ir kultūrinėmis erdvėmis galės naudotis šalia įsikūrę gyventojai.

Naujamiesčio patrauklumą taip pat didina Algirdo gatvėje ir aplink atnaujinami dviračių ir pėsčiųjų takai, kuriais Senamiestį ar miesto centrą bus galima pasiekti per keletą minučių. Vilniaus m. savivaldybei siekiant sukurti vieningą dviračių takų sistemą visame mieste, ateityje dviračių takais iš Naujamiesčio bus galima pasiekti bet kurį sostinės rajoną.Algirdo promenadoje“ bus galima rinktis butus su terasomis – jos bus įrengtos tiek pirmųjų, tiek viršutinių aukštų butams.

Komplekso namus išskirs ir didžiuliai vitrininiai langai, pro kuriuos į butus pateks daugiau šviesos, o viršutinių aukštų gyventojams atsivers panoraminiai vaizdai į Vilniaus Senamiestį arba Šv. Stepono bažnyčią ir skverą.4-iuose komplekso namuose bus įrengti 1–4 kambarių butai nuo 26 iki 86 kv. metrų. Komplekse taip pat įsikurs keli dviejų aukštų 117 kv. m butai su atskirais įėjimais ir terasomis.

Dviejuose pastatuose bus įrengta 10 komercinių patalpų, kurių plotas bus nuo 30 m2. Tikimasi, kad jose įsikurs įvairios būtinas paslaugas teikiančios įmonės: kavinukės, kepyklėlės, grožio salonai, medicinos paslaugų kabinetai ar parduotuvėlės.

Projekto architektai – Irina Gečienė ir Algis Bielinis iš UAB „Senojo miesto architektai“. Statybas planuojama baigti 2024 m. III ketv.

Planuojama, kad kainos „Algirdo promenados“ komplekse bus nuo 3700 tūkst. Eur/m2. Daugiau informacijos ir registraciją gauti informaciją apie pardavimų pradžią rasite projekto puslapyje.

About the Author: Vilius Visockas

CityNow produkto įkūrėjas, individualus investuotojas, NT tinklaraščio autorius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *